30 yasindan buyuk kimseye guvenme

<bkz: tamam>

ukde

içe dert olan şey...

facebook ta durumunu ve yorumlarini ingilizce yazan turk

<bkz: nice pic>**
benim yabancı arkadaşlarım ve yabancı dilim var mesajları veren ergen sürüsü garip yaratıklar. ulan sitiyim sizi belanızı güzelim türkçemiz varken neden elin gavuru diliyle yazıyorsunuz he sizi gizliibneler sizi. lan facebook'tan soğuttular. baktığımda görmez olaydım diyorum kendi kendime hatta 'yuh' çekiyorum. bir sürü abuk-subuk kelimeler. bir de kısaltma ingilizce ifadeler kullananı sitmet istiyorum o derece. ben avrupa gördüm, ben ingilizce biliyorum havasında olan ergenler ağzınızı sikiyim.

sozluk yazarlarinin su an dinledigi sarkilar

onur akın - geliyor kılıçdar kılıçdaroğlu

insanlarin kedilerden daha nankor olmasi

3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verdiğiniz halde sizi tek kuruşa sattıklarından dolayı ve kendilerine yapılan iyiliklerin değerini bilmedikleri için kesinlikle doğru olan önerme.
evet, artık siz de şöyle bir bakın etrafınıza bir bak arkadaşınızı deneyin. zor zamanda kaç kişi kucaklayacak sizleri bakalım. ulan bir de kedilere nankör deriz meğerse insanlar kedilerden daha çok nankör. maalesef insanlar artık kedilerden hem daha çok nakör hem de daha çok nankör. insan morali bozuk olunca daha çok anlıyor bazı şeyleri. insanlar artık hiçbir değeri haketmiyor. verdiğimiz değeri bile değersizleştiriyor. bir de kabak zavallı kedilerin başına patlıyor. vay amına koyayım yok böyle bir dünya! ulan insanı yaptığı iyiliklere bin pişman ediyorlar.

nankörlük nedense her insanda bulunan bir özellik. seversin sevilmezsin hatta seviliyorum derken ciğeri beş para etmez birisine satarlar seni. hep böyle oluyor işte. artık nankörlüğüm sembolü kediler değil de insanlar olmalı bence. yanılıyorsam söyleyin canlarım. evet, adım gibi eminim artık insanlar kediden daha nakör ve daha dengesiz kedi insanlardan daha sadık evet, çok daha sadık. artık insanlar iyilikten, sabırdan hiç mi anlamıyor. o kadar nankör ki insanlar yaptığınız iyilikleri göremeyecek kadar kör. en ufak bir kötülüğü unutmazken en büyük iyiliğini iki dakikada unuturlar o derece yani. kısacası: ''bir baba kırk çocuğa bakar, besler, büyütür.. kırk çocuk bir babaya bakamaz'' sözü her şeyi anlatıyor zaten. ulan az gelişmiş zekalarınızı sikeyim sizin. iyilik, sevgi, saygı ve minnet hissi bilmeyen bir kalemde silip atanları sikmek istiyorum kısacası.

taharet pozisyonu

biri şunu durdursun* birinci nesil bir yazarın böyle takır takır yazması gerçekten harika bir gelişme sözlük için.

sozlukculerin el ele tutarak ataturk u diriltmesi

<bkz: atma recep din kardeşiyiz>

meydan sozluk te yazip meydan sozluk u elim elim elestirmek

<bkz: meydan sözlük artık bitmiş bir sözlüktür>

bazi yazarlar gelince susup sadece o yazari izlemek

<bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler>

neden

ahmet kaya'nın acılara tutunmak albümünde yer alan söz ve müziği kendisine ait olan psikopata bağlayan şarkısı.
sözleri şöyle ki;

bir adım bir adım bir adım
üç adımda biter bu odam
neden neden neden neden neden neden neden neden
daracık yaparlar bu evleri
pencereden görünen gökyüzüne inat

bu evde bir çocuk, bir çocuk, bir kadın ve ben yaşardık
neden neden neden neden neden neden neden neden
bırakıp çekip, çekip gittiler
uzaklarda görünen güzel günlere inat

bir adım bir adım bir adım
üç adımda biter bu odam
bir adım bir adım bir adım
takılır düşüncelerim
takılır düşüncelerim
takılır düşüncelerim
takılır düşüncelerim
takılır takılır takılır takılır...

<bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı>

bir cocuk sevdim

<bkz: bir kulunu çok sevdim>

meydan sozluk te af ciksin af

eveettttt, bir tek ceza evlerinden af olacak diiil ya bebişler. meydan sözlük'te de af çıksın. bu nacizane fikrimi bi düşünün derim ayollll. nasıl ama iyi olmaz mı? af çıksın yazamayan yazarlar gelip tekrar yazsın at koştursun olmaz mı bebişler bir nevi rahşan affı. iyi olur yaa nolurrr destek verin. adminler, yöneticiler özellikle sizlere söylüyorum duyun sesimi. susma sustukça sıra sana gelicek. yaa okuyan bir yönetici olursa lütfen mesaj atsın. olur mu olmaz mı diye. yaa yanlış anlaşılmasın ben hiç uçmadım şimdiye kadar, şahitlerim var, vallahi de billahi de. yaa lütfennn bir düşünsün herkes ortalıkta zaten kimsecikler yok.

bakın kesinlikle kimseyi savunmuyorum burda tamamiyle sözlüğün kalkınması için af çıksın diyorum. bir denesek en azından olmicak iş diil ki yaa. eski defterleri açarsak borçok yazar boşu boşuna uçurulmuştur yani en azından öyle sanıyorum. hhşşş alooo sakın uçurmaya kalkmayın beni haa vallaha küserim duydunuz mu lan yönetimin alooo. kulak verin bu yazarın serzenişine yaa hadii nolcakk. tamam, belki zamanında yapmışlar bir cahillik ama affetmek büyüklüktür derler ya. suçu çok büyük olanı affetmeyiz olur biter. konsepte aykırı entry girmiş olabilirler olsun biz affedelim. onlar da gelsin tekrar yazsın kardeş kardeş geçinelim iyi olur be. cidden bir düşünün sakin kafayla ama sallamayın beni sakın sayın yöneticiler yoksa sülük gibi yapışıcam size hatta kabus olup rüyalarınızaaa gircem.

bu hadise kimilerine göre dramatik, kimilerine göre güzel ama gerçekten uçurulma çok kötü yaa hele hele haksızlık yapılmışsa. üfff sıkıldım ya kimsecikler yok, zibidigibi özellikle sana söylüyorum bebişim hadi gel düşün taşın karar ver, ama bence af çıksın lan. tabii bir kerecik şans tanımak lazım bunlara. hadi beyler faili meçhul kimse kalmasın. darılırım sonra. hadi bakalım tavsiye benden gerisi sizden cicişler. öptüm hepinizi kocaman. seviyorum sizi ekmeği tuza banıp banıp yer gibi gibi. geceleyin ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.

sans oyunlari oynayan erkekte gizli escinsellik vardir

bu tespiti uzun zamandır yapmak istiyordum ama nedense bilmiyorum, unutuvermişim. eveeettt, artık adım kadar eminim. şans oyunları oynayan erkeklerde sürekli vurmaya meyilli davranışlar seziyorum karşıdan süzünce onları. özellikle iddaa oynayan erkeklerde sık sık görüyorum. kalem isterken bile heyecandan elleri titriyor yanındaki insanın gözlerine derin derin bakıyor sonra, usul usul yaklaşıyor. vee mutlu son birkaç dakika ayaküstü tatlı muhabbeten sonra, kuponlar yatırılıyor sonra, doğrudan beraber çıkıyorlar mekandan. maç sonrası onlar da evde son kozlarını oynuyorlar. evde çif kale maç başbaşa.

hayvannnnnnnnnn herifffffffffler hayvanlarrrr neredeyse bunlar herkesin gözü önünde hoplatacaklar birbirini herkes birbirine yiyecekmiş gibi bakıyor, kimin eli kimin dötünde belli diiil yaaa öööfffffffff yaaa öffffffffffff. gizli ibneler sizi nasılda sıkıyorlar testislerini. ibnelikte yakışıyor bunlara ehehe. ben de siticem siziiii. nerde bir ganyan bayisi görsem herkesin birbirine yaıpştırıyor içerde. yaa üff ayıp ya biraz adam olun. erkek mi desem oğlan mı desem bilmiyorum, yok ama yaa oğlan bunlar. eyyy şans oyunları oynayan gizlieşcinseller sizden utanıyorum. bırakın ulu ortada birbirinize yapıştırmayı. kendinize gelsenize artık. göt elden gidiyor bedeli ağır bunun.

terk edilen sevgilinin uzulmemesi

<bkz: cici sevgili>

mesajina cevap gelmedi diye ikinci mesaji atmak

mesajına cevap vermeyen bir arkadaşın değil de sevgilinse vay haline insanın kesin aldatıyordur, aldatmak üzeredir veya aldatmayı düşünüyordur. hemen öyle yok yatıyordur, müsait değildir, sessizdedir telefonu ayaklarına yatıp kendinizi kandırmayın bebişlerim. tabii ki, sevgilin değil de eğer dostun ise onun da son kullanma tarihi geçmiştir atın çöpe gitsin ciddiyim ya. kafam falanda güzel değil, yadırmayadan önce sakin bir kafayla düşünün cicişler. sonunda derin bir iç çekip bana hak vereceksiniz. ilk söyleyecekleri bahaneleri ben size söyliyim. 'telefonumda liram yoktu, sessizdeydi duyamadım, müsait değildim' evet, tam bu bahaneler ama, o esnada sevgiliniz başka biri tarafından hoplatılıyordur. dostunuzsa dostuluğun temellerini yıkmıştır.


ben, bu hayatta üç şeyden nefret ederim bebişler, birincisi 'saf olmayan aşklardan' ikincisi 'sahte dostlardan' üçüncüsü 'yalan söylemekten' çok da fifi cicişler kimin ne bok olduğu ortada zaten. en iyisi bu paranoyak bir şekilde bütün ihtimalleri gözden geçirmek ben naptım? ben de öyle yaptım. oh oh. iyi ettim. çok da kasılmaması gerek, birinci mesajı attıktan sonra, cevap gelmediyse yarraklara geldin demektir. aamaaa şeyyy bakın ne diycemmm bunların sebebi: çok yüz verip götlerinizi kaldırmanızdandır. yüz verirsen astarını isterler bebişler. birinci mesajdan sonra, cevap gelmediyse boşuna beklemeyin derim. ''mağdurum mağdurum da mağdurum'' diye mırıldanırsınız o zaman. neyse cicişler siz şimdi onlarca sebebi olabilir derseniz ben de düşün düşün boktur işin derim. evet, aynenn öyleee. bir de ooo upuzun mesaja 'ok' diye cevap yazarsa siz onu siktir edin. artık her kimse sevgiliyi veya dost.

bu akşamlıkta bizden bu kadar bebişler. öptüm. bye bye.

sozluk yazarlarinin sevismek istedigi unluler

<bkz: christina hendricks>
<bkz: susan coffey>
<bkz: simone simons>

zengin sozluk

nickaltı yavşaklığı almış başını gidiyor. bütün yazarları toplasan normal bir yazar etmez o derece yani. ulan bi' eziklik ki bir eziklik ne siz sorun ne ben söyliyim. acınası durumda yahu bunlar. işleri güçleri nickaltı yavşaklığı başka bir şey yok vallahi de billahi de. bakıp bakıp gülüyorum ya bunlara lan vaktinize yazık ya! ulan sözlük, fizy, nickaltı yavşaklığı ve karikatürlerden ibaret şaşıyorum buradan giden yazarların aklına yemin ederim ki, ben hayatımda böyle bir şey görmedim ya. o yüzden saldırıya uğruyor demek ki her gün lan salak yemin ederim ki geri zekalı bunlar. kendini troll sanan bir garip yaratık var ki evlerden ırak ya. ömrümde kötü sözlükten sonra gördüğüm en aptal sözlük ya. sözlükler artık çoluk çocuğun elinde ya vallahi de billahi de yazık.

v for mosdetta

adamına göre muamele yapan yazar, delikanlı olsun ciğerini yesin! bir daha asla kimseyi ciddiye almayacak. kimseye değer vermeyecek.
kalem kırıldı düşünce küstü, sahne şimdi soytarıların haydi sergileyin hünerlerinizi. ne de olsa alıştık nick altı kusmalarına.

edit büdüt: imla lan imla. yine imla.

arabesk muzigi yasaklansin kampanyasi

arabeskçi sanatçılara vurulacak en büyü darbe. arap kökenli müzik türünün ülkemizde ne işi var, milletimiz neden dinliyor. tabii ki, zevkler ve renkler tartışılmaz demeyeceğim bu sefer. hatta sert bir dille eleştirmek istiyorum arabesk müziğini. arabesk müzik, insanı gittikçe uçuruma sürükleyen, dünya işlerini tamamen erteleyen, arka plana ittiren, bunalımın dibine sokan bir müzik türü. işte bu yüzden yasaklansa ne iyi olur. millet şöyle rahat, sakin bir nefes alsa. bencillik etmek gibi olmasın ama son derece gereksiz bir müzik türü. yıllardır orhan gencebay'ın adını bozan, kirleten en büyük bela.

şuan kıro müziğinden başka hiçbir şey değildir evet, belki 80 yıllara damgasını vurdu ama modası tamamen geçti. artık yerini karadeniz, pop, türk sanat müziği, ve özellikle özgün müzik almalıdır. sessiz, sakin bir kafayla düşünürseniz ne kadar haklı olduğumu anlarsınız. bir dönemler popülerdi ama eskiler her zaman yenilere yenilir. müslüm gürses, ferdi tayfur, arif susam, ümit besen gibi arabesk müziğe yılları vermiş sanatçılar bile unutuldu. aslında sanatçı demek istemezdim lakin yiğidi öldür hakkını yeme. bencil davranmayayım.

arabesk müzik yüzünden korsan piyasası büyütmüş. arabesk müzik yasaklanırsa kan emici asalak korsanlarıda bitirmiş olacağız. artık sanat ve sanatçı haklarını almaları için büyük bir fırsat doğacaktır. evet, korsan kasetler hayatımıza arabesk müzik yüzünden girdi. şimdi de fimlerin korsan cd'leri ve dvd'leri yok satıyor. ay hepsi arabesk müzik yüzünden. yasaklansa da kurtulsak ya. hep devlet teşviğiyle başımıza bu çoraplar örülüyor. milletimiz hayallerde yaşıyor kendini doğruyor bu müzik yüzünden ülkenin adını bozan büyük bir bela yasaklansın diyorum başka bir şey demiyorum. bu kadar netim offf.

hayatin olmazsa olmazlari

<bkz: anne>
<bkz: baba>