inek

<bkz: inek şaban>

meydan sozluk te yazacagina ataride oyun oynayan yazarlar

meydan sözlükte yazıp biraz faydalı olacaklarına sözlüğü atari salonu yerine kullanan yazarcıklar. çocukken bütün paralarınızı atari salonlarına kaptırdığınız yetmedi mi? üstelik sikik gürültülü bir yer. yani işaret parmaklarınız bile kireç tutmuştur kesin. şimdi de bu güzel zamanınızı harcıyorsunuz. yani bizim bir derneğimiz olsa sizi dışlarlardı. bu ne böyle sözlükte bir işe yarayacağınıza bütün gün ataride zaman öldürüyorsunuz. hiç utanmıyor musunuz yaaa? dün girdim biraz street fighter, oynayayım dedim ama sıkıldım hemen. ben, sagat'a daldım, o bana daldı. ben onun ağzını burnunu kırdım o da benimkimi. her seferinde ben yenildim. zaten sarmadı. yazmak gibisi yok valla.


tamam, oynarsın ama bokunu çıkarmadan bütün gün boyunca değil, yeri geldiğinde yazacaksın. çünkü yazmak ferahlatır, rahatlatır insanı. sözlükte yazmak hem öğretmektir hem de öğrenmektir. yazmak gibisi var mı iç dünyanı kendinle paylaşmaktır. bütün gün atari bölümünde asosyal olarak oyun oynakak neyin nesi. gel sen de yaz bence. yazmak iç dökmektir, paylaşmaktır. inanamıyorum yaaaa çoluk çocuk gibi oyun oynuyorlar. anladım neden çevrimdışı olduklarını ben bunların. yani ben sözlük sahibinin yerinde olsam kapatırdım atari bölümünü zaten bunlar açılır açılmaz mertlik bozuldu yaa üffffff.

zaten yazarın işi yazmak değil mi yani, bütün gün oyun mu oynamak. gerçekten içim sıkıldı yaaaa. bütün gün ataride oyun oynaıp sözlükten ırak kalmışsınız yazık gerçekten ama cidden bu kadar emeğe yazık yaaaa. hayır, insan vaktini biraz buraya ayırır sözlüğe şurda yazan kaçtane adam akıllı yazar var ki 10-15 tane onlar da yazdığı zaman birileri gelip şevkini kırıyor onların. yazmayacaksanız diğer yazarların hevesini kaçırmayın bari gerçekten çok ayıp yaa. hher neyse son sözüm;

<bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar>

kapitulasyonlar

<bkz: osmanlı kapitülasyonları>

facebook ta cirkin kizlarin durumuna yorum yapan nekrofiller

facebook'ta çirkin kızlarının bile ilişki, fotoğraf, durum ve özel günlerine yorum yapan ölü sikici nekrofiller. insanların sinir katsayılarını durduk yere tavan yaptıran ölü sikiciler. soysuz bir köpek gibi hemen her şeye dadanan gerzekler. yaa daha ne diyim ki ben bunlara yaa. hadi elit, güzel, bebek, taş gibi olsa anlarım ama insan bu kadar mı düşer ya üffff. erkeklerlerin onurunu beş para ettiler yaaa. en az, o çirkin kızlarda suçlu bu abazan erkekler kadar. yaa yüzüne bile bakılamayacak kadar çirkin ve varoşloğun doruklarında gezmene rağmen neyin havası bunlar. kendini bir bok sanıp fotoğraflarını göstermeler falan. anlamıyorum ya hakikaten canım kimsiniz siz? yaa sıkıldım, daraldım ya şimdi.

öyle herkese açık fotolarını gösteren kızlara zaten sinir oluyorum. zaten bütün kızların fotolarından anlaşılıyor ne oldukları ayyy çoğu fake zaten. hayır, güzelse ilgi duyarsın iletişim kurarsın ama karşındaki çirkinse ne yapacaksın ki üstelik hiç tanımadığın halde. iyice zıvanadan çıkardılar beni bugün ya. şuan yazarken bile küfürler yağdırıyorum. şimdi, televizyonun başına geçip kumandayı sinirlerim yüzünden dişleyince ana avrat dümdüz gitcem ya.


facebook'ta mutlaka çirkin kızlardan uzak durulmalı. yaa arkadaşım çirkinsin işte ne yapsın adam akıllı, bilgili, kültürlü erkekler seni. senin peşinde koşanlar varoş abazan tipler. yani her şeyi geçtim ama listesine bile ekleyenleri gördüm ya inanamıyorum yaaaaaa. o iğrenç fotoğraflarını koymak doğru sanki yaaa. bir de altlarına açıklama ekliyorlar. yurdumun abazan, varoş, ölücü sikici ergenleri peşlerinde. yaa allah kurtarsın bu gerzeklikten ne diyim daha ya.

seyh sait

kimine göre vatan haini kimine göre ingiliz ajanı. diyarbakır'da asıldığı yerde mezarının üstünde tekel içki fabrikası kurulduğu söylenmektedir. atatürk'ün yol haritası istemediği bilgin kişi.

burasi meydan sozluk burada yavsak cok

burası meydan sözlük buradan çıkış yok demek isterdim ama hem sarkzm hem de sikik bir cümle olurdu o zaman. evet, burada gerçekten arkadaşlarına kötü yorum yazan yok, kimisi tanıdık tanımadık herkese nickaltı yazıyor. az önce ender bir önrneğini gördüm. yaaaa gerçekten burada yavşak yazarlar çok ya üfff bunca yıllık yazarlık deneyimimde hiç bu kadar yavşak ve kancık yazar görmemiştim bir arada. kendisiyle aynı fikirde olan yazarlara hemen yavşayan yazarlar görüyorum sağda solda. önüm, arkam, sağım, solum, yavşak yazarlar dolu. ahah ama söbeledim sizi yavşaklar.


yaa genelleme yapmaktan nefret ediyorum ama birçok yazar burada yavşaklığı bir gelenek, görenek, adet haline getirmiş yaa üfff gerçek hayatta bunlar böyleyse yatacak yerleri yok, birçok yazarda bir yavşaklık bir samimiyetsizlik nick altı yazarken bile yağ çekiyor ya memlekette yağ kalmadı* yaa cidden artık iki kişi arasında olunca bir şey olmaz ama burada böyle herkesin içinde gülünç duruma düşüyorsunuz. bilmiyorum, hiç hoşlanmadım. 'ulan neyin peşindesiniz' anlamadım gitti. sözlükte yırtık donan çıkar gibi karşıma çıkıyor hepsi. ya bi' gidin arkadaşım ya. bi' siktirin gidin ya üff. kimisi egolarını tatmin etme peşinde kimisi artı oy kazanmak için yalakalık yarışında. ya arkadaşım ne gerek böyle şeylere? insanda biraz gurur olmalı. biraz harbi olacak insan dediğin. biraz mangal yürekli olun. bırakın bu yavşaklığı.

otobuslerde erkeklerin yanina oturan kiz orospudur

evet, aslında 'toplum taşıma araçlarında onca boş yer varken erkelerin yanın oturan kızlar orospudur' olacaktı doğrusu ama cümle çok uzun olduğu için karakter sınırına takıldı. hayır, anlamıyorum cidden ya o kadar boş yer varken hemen erkeklerin yanına yapışmakta ne demek. kız dediğin fethi zor olmalı demişler. bunların hepsi dünden vermeye razı bence. abazanlar tarafından mal mal bakılması hoşuna gidiyorsa gidiyorsa eğer evet, o kız vermeye meyillidir hem de hemen ilk durakta.

erkeklerin yanına oturup camlarda onların süzen kızlar görüyorum toplum taşıma araçlarında nerde bir yakışıklı erkek görse taa en arkaya bile bile gidiyor erkeğin yanına oturmak için bunlar vermeye hazır olduğunun delaletidir. zaten sikine güvenen erkek kalmamış bu devirde dal-taşak, kilotusuz geziyor millet sen de daha fazla azdırma. oracıkta tecavüze uğrarsın mazaallah. onların niyeti de bu sanırım.

kadinlarla kanka olan erkeklerde gizli escinsellik vardir

erkeklerle daha iyi arkadaşlık kuracaklarına kadınlarla daha iyi arkadaşlık yapan idüğü belirsiz gizli eşcinseller. bunlara kadınlar için zarar diye adlandırabiliriz. yanlarında sütyen değiştirmekten bile çekinmezler. her şey tamam da bu kadınların sevgilileri godoş mu yoksa embesil bir godoş mu? ben karar veremedim siz hangi sıfatu yakıştırısanız artık. yaaa kadınlarla neden kanka oldunuz demiyorum ama her şeyin fazlası zarar.

bu gizli eşcinseller kadınları erkeklere yaklaşmak için kullanır. sonunda ya kocalarıyla ya da sevgilileriyle beraber olurlar. amaçları sevgilileriyle kendine vurdurmak sürekli meyillidir bunlar vurdurmak için sürekli hazırdır.

volkswagen scirocco

volkswagenin ilk olarak 70li yıllarda ürettiği ve neredeyse yok satan arabası. 2008 yılında yepyeni tasarımıyla yeniden tasarlanmıştır. dünyanın en seksi, en çekici arabası. sahradan akdenize doğru esen ılık rüzgar anlamına geliyor en az ismi kadar hızlı. hayran kalınacak kadar güzel.

38 dersim soykirimi

<bkz: dersim katliamı>
<bkz: ali şer>
<bkz: nuri dersimi>
<bkz: seyid rıza>

inci sozlukte o kadar mutluyum ki richie rich gibiyim

inci sözlük adı gibi inci gibi gerçekten inciiiiiiiiiiii ismi bile heyecanlandırıyor beni arkadaşlarrrrrrrrrr. süper yaaaaaaaaaa yemin ederim ki yok böyle bir şey. sürekli tekrarlarım bunu. inci sözlük gibi sözlük yok, gelmez de kolay kolay. yemin ediyorum bayılıyorum yaaaa ortamınaaaaa. o kadar samimi ki yazarları inanılmaz derece.

inci sözlük yazarı olmak hakikaten süper bi' duygu yaaa. inanılmaz derece de hem de. hepsi kurt gibi sisli havalarda hoplatmayı seviyor. kendimi görüyorum yahu inci sözlükte. şuan başka bir nickle ortamın nabzını okuyorum ve gülmekten kırdı geçirdi. herkesi davet ediyorum oraya buranın çivisi çıkmış yaaaaa.

burası inci sözlük alayına gider.
ekşi kaşınma sabrımızı taşırmaaaa. huhuh.

no ekşi sözlük no dırdır yes inci sözlük yes gırgır. ahaha. gülmekten geberdim yaaa iki dakikada. anarşizm ve sınır tanımayanların, deşarj olmak isteyenleri yuvası. küfürmüş, orospu çocukluğuymuş umurumda değil seviyorum inci sözlük'ü swf ve capsleri insanı güldürmekten yerlerde süründürüyor yok böyle bir şey. tam bir hayat okulu aslında.

her şeyden önce yazarlarının arasındaki sevgi dayanışma takdire değer diyorum başka bir şey demiyorum.

haydi cicişler bu çocuk kaçar. kendinize iyi bakın.
bye bye.

en berbat entrylerini silen yazarlar eziktir

evet, en barbat entrylere üvey evlat muamelesi ve bir yazarın satılmayan kitaplarını topmalası gibi siliniyor bu entryler sebebi herhangi birkaç yazar tarafından sevilmedi diye. yahu şahsına ait entrylere meşe odunuyla dalsalar ne olacak eziklik son nokta budur işte. bu fasiliyeti silip kendini tatmin eden arkadaşlara tek bir önerim olacak gidip doğum gününüzde bir vibratör alıp tatmin edin kendinizi. yaaa en berbat entryleri silmekte ne demek siticem ya böyle işi ya. bunların zaten neye göre kime göre sevilmedikleri tartışılır. yaa üfff cidden silenler küçük emrah kadar ezik en az ya.

şimdi bakın ne diyeceğim, en berbat entrylerin olduğu zaman kötü bir yazar olduğun anlamı gelmez di mi ama. inatla silmeyeceksin hatta umursamayacaksın bırakın onlar çıldırsın dert etsin. moral bozup ezikliğe kapılıp silmemek lazım ne de olsa herkesin görüşü farklı bu yüzden berbat entrylerin olması normaldir. ben size bir şey söylim mi? zerre kadar bilgi içermeyen ve kişisel olan entryler genelde çok eksilenir. bence bu en makbul sebeptir bir de siyasi entryler vardır tabii ki.

bence bunlara aldanıp en berbat entrylerin silinmesi gayet saçma hatta dedim ya eziklik. olm siz ne adamlarsınız ya? en beğenilen enrtylerle gurur duyup en berbat entryleri siliyorsunuz laaaannn siticem ama belanızı ha. ulan bilmeyen bi sikime yarıyorsunuz sanacak yaaaa. aydın bi' yazar olarak aciyorum bunlara. en beğenilen entrylerinizle hava atıp, en berbat entrylerinizi sildiğiniz zaman neyin peşindesin diye sorarlar adama işte.

cherry cherry boom boom

en sevdiğim yazar.

nicolas cage filmleri

<bkz: savaş tanrısı>

v for mosdetta

yine birilerinin kuyruna basmış olan yazar.

banu alkan a ugg giydirerek oral seks yaptirmak

oturduğu yerden ikide bir göğüslerine bakıp kalan tek sermayesi göğüsleriyle teşhircilik yapmasından anladığımız kadarıyla hemen vermeye razı olan pervert bir karakter. oturup kalktığında dikkat edin, konuşmasına, havuz başına uzanmasına, dudaklarına göğüslerine falan. hepsinde meyilli bir eda var, insanın, o yaş üstünde minicik bir çocuk gibi kendini sevdirmesine, beğendirmesine bir bakın. ilerlemiş yaşına rağmen hala 90-60-90 olduğunu iddiaa ediyor. bunların hepsinin altında okşanma güdüleri yatıyor.

bi' düşünsenize ayağında ugg sallana sallana yürüyor. seksi seksi bakışlar, öpüşmeye sekse meraklı bakışlar, bir yandan zevk alıyor tabii arada bir eğiliyor tüylerine bakıyor giderim var mı diye.

b: nere mi, nere mi
c: her yerini.
b:göğüslerimi nasıl buldun.
c:meyilli lan bu. vurduracak kesin.

ugg siyle eğilir ve yavaş yavaş yalamaya başlar banu alkan.

kapitalizm

paraya tapmak
<bkz: özelleştirme>
<bkz: karın ağrısı>
insanın doğasına en uygun ideoloji aslında zengini zengin eden fakiri fakirleştiren sistemi eleştirmeyi bilenin parasını sömürme başaran sistem.

kadinlarin iyi araba kullanamamalarinin nedenleri

kırmızı ışık yanar yanmaz makyaj tazemeleri işte bundan nefret ediyorum yeşil yansa bile yürümüyorlar arkadaş.

karisina evde soz geciremeyen kilibik adam

aynı zamanda bütün evin işlerini de mecburen yapacak kılık adamdır. 1 kalorilik adamdan başka bir şey değildir bunlar. resmen acınası haldedir hepsi. yahu kılıbıklık erkeğe yakışır mı? kadın milletine fırsat verilir mi gerektiği zaman elinin tersiyle vurmasını bileceksin gerektiğinde de yumruğunu masaya vurmasını gerektiği zamanda sevmesini. ama kalkıp da kadın gibi davranıp, yemek pişirirsen kadınlardan bir farkın kalmaz. kimiler var ki, bırak karısının sözünden çıkmayı annesinin sözünde bile çıkmıyor. düşmandan ırak bunlar. gezip dolaşacağı veya işe gideceği yerde kalkıp ev işlerini yapıyor.

iğreniyorum böyle adamlardan resmen tüküreyim bunların erkekliğine onların yüzünden bizim erkeklik gururumuz kalmadı be. lıght herfiler.

tahribat com

sunucusundaki hatalar yüzünden canımı sıkan forum. kendini özletti baya.
edit: açıldı cancişler çok şükür.